Yardım

Aklınıza takılan sorulara bu sayfada yanıtlar bulacaksınız. Diğer merak ettiğiniz soruları iletişim bölümünden sorabilirsiniz.

Mobil Ödeme?

Mobil ödeme işlemlerinde sizden bize her hangi bir para akışı olmaz. Siz mobil ödemeniz ile bizim istediğimiz ürünleri satın alarak, bize satışınız sonuncunda nakit para gönderimi yapılır.

Mobil Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Yaptığınız bir alışveriş sonrasında ödeme noktasına geldiğinizde, mobil ödeme seçeneğini seçtiğiniz takdirde, anlaşmalı iş yeri ya da alışveriş sitesi, sistem üzerinden size bir SMS yollayacaktır. Ya da size bir numara verecek ve bu numaraya SMS atmanız istenecektir. Siz bu SMS’i attıktan sonra telefonunuza gelen ona kodunu ödeme noktasındaki yetkiliye bildirerek, eğer internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız ilgili yere yazarak ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Böylelikle ödemenin tutarı faturanıza yansıtılıyor. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız, hesap bakiyeniz yeterli ise, bakiyenizden düşülmektedir. Yine, mobil ödeme ile nakit seçeneğini kullandığınızda da, nakit tutarınız hesabınızdan düşmekte ya da faturanıza yansıtılmaktadır.

Steam Cüzdan Nedir? Nasıl Bozdurulur?

Oyuncular tarafından, bir portal üzerinden orijinal oyunların alındığı ve oynandığı platformuna Steam denmektedir. Bu platform üzerinden orijinal oyun ve oyunla ilgili gerekli ekipmanları ve oyun içi gereklilikleri satın aldığınız kısımda bir Steam Cüzdanınız olması gerekir. Bunu sanal bir cüzdan olarak düşünebilirsiniz. Steam hesabınızı platformun internet sitesine girerek ücretsiz bir şekilde açabiliyorsunuz. Hesabınızı açtıktan sonra gerekli oyun alımlarına başlayabilirsiniz. Bunun için önce Steam ekranından cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Cüzdanınızı oluşturduktan sonra hesabınıza, oldukça geniş bir ödeme ağı olan pek çok sistem üzerinden para yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. Steam cüzdanınızda var olan para ile oyun ve oyun içi donanım satın alabilirsiniz. Üzerinde duracağımız bir diğer seçenek ise, Steam cüdan kodu almaktır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu oyun alımından vazgeçtiyseniz geri bozdurmanız mümkündür. Bunun için Steam cüzdanı nakite çevirme seçeneklerine göz atabilirsiniz. Steam üzerinden satın almış olduğunuz cüzdan kodu, tercih ettiğiniz para birimine çevirebilirsiniz. Bunun için hizmet veren bazı web siteleri vardır ve belirli bir komisyon karşılığında çalışmaktadırlar.

Hangi Oyunları Satabilirim?

Sitemizde kabul ettiğimiz oyunları canlı destekden öğrenebilirsiniz.sitemiz her zaman yurt içi ve yurtdışı oyun kampanyalarını çok sıkı takip eder ve mümkün olan en iyi fiyatı size sunar.bu yüzden oyunlarımız herzaman güncellenir.şunuda belirtmek isterizki biz kesinlikle hiçbir oyun sitesine yönlendirme yapmıyoruz.satış yapmak istediğiniz oyuna ait CD-KEY/E-PİN daha önce kullanılmamış olmalıdır.ürüne ait ekran görüntüleri yüksek çözünürlüklü olmalıdır.

Dolandırıcılık Önlemleri?

Mobil ödeme işlemlerimiz de aranarak veya sms ile bilgilendirilirsiniz. İşlem yapıldığında hat sahibinin adına belirtilen banka hesabına ödemeler yapılır. İşlemler 7/24 kayıt altına alınmaktadır.

Sürekli Sizle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Maxiepin.com olarak sadece bu adreste hizmet vermekteyiz. Her zaman facebook.com/oyunbozdur bizlere ulaşabilirsiniz. Facebook adresimizi beğenmeyi unutmayın!